Koszt transportu psa i kota samochodem w Polsce i za granicę

Koszt transportu psa i kota samochodem w Polsce i za granicę Anglia UK Szkocja Niemcy Holandia Europa

Transport kota czy psa w Polsce i za granicę warto, aby odbywał się w bezpieczny warunkach. W tym celu można skorzystać z pomocy sprawdzonych firm transportowych, które specjalizują się w transporcie zwierząt – przykładem jest firma „Transport Zwierząt DMC – Dawid Czarnecki. Zobaczmy, dlaczego coraz większa ilość polaków i także osoby mieszkające za granicą, decydują się na taką formę transportu.

Transport zwierząt najczęściej dotyczy psów i kotów. Rzadziej dochodzi do transportu takich zwierząt domowych, jak: papugi, inne ptaki, króliki, węże oraz inne gryzonie i płazy. Firma specjalizująca się w transporcie zwierząt domowych nie ma zazwyczaj ograniczeń, jeśli chodzi o rodzaj transportowanego zwierzęcia. Przewoźnicy posiadają ogromne doświadczenie w transportowaniu zwierząt, wiedzą, jakie potrzebne są formalności i pozwolenia, aby przewozić zwierzaki w Polsce i za granicą(Anglia, Niemcy, Holandia Szkocja, Europa itp.).

Ile kosztuje transport psa i kota?

Cena transportu krajowego waha się od 300 zł. Natomiast cena transportu międzynarodowego od minimum 1000 zł. Wszystko zależy od ilości przejechanych km. Stawka za 1 przejechany km waha się od 0,35 zł do 0,8 zł a nawet 1 zł za każdy km.

Aby uzyskać dokładną wycenę wypełnij formularz zlecenia na naszej stronie WWW, a szybko Ci odpowiemy ile wyniesie Cię transport zwierzęcia domowego(psa, kota i każdego innego).

Na cenę transportu zwierząt wpływają jeszcze inne czynniki: na przykład pewne wymagania stawiane w różnych krajach, termin oraz wiele innych. Na szczęście firma, która posiada doświadczenie, uprawnienia, do transportu zwierząt jest w stanie wykazać nam dokładną cenę i wyjaśnić, skąd ona wynika. Zarazem ta firma transportowa jest w stanie zadbać o profesjonalną opiekę nad zwierzęciem podczas transportu, na przykład zadba o jego karmienie, wypoczynek, spacery itp.

Would you like to read it in English? Click the button at the top right of „Polish” and change the language to English.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *