Dlaczego transport zwierząt domowych samochodem, a nie samolotem?

Dlaczego transport zwierząt domowych samochodem, a nie samolotem

Transport zwierząt domowych o wiele lepiej prezentuje się w specjalnie przygotowanych do tego samochodach. Dlaczego? Otóż w przypadku samolotów, zwierzęta domowe przeżywają ogromny stres. W samolocie jest możliwość umieszczenia zwierzęcia w luku bagażowym, gdzie jest poza właścicielem i innymi ludźmi, przez cały okres transportu przebywa sam bądź z innymi wystraczonymi zwierzętami na tyle samolotu, gdzie słychać silnik i inne dźwięki. Tylko mniejsze zwierzęta można mieć przy sobie jako bagaż podręczny, ale i to nie jest możliwe we wszelkich linach lotniczych. Poza tym również wtedy pies, kot czy inne zwierzę, jest narażone na ogromny stres.

Komfortowe i bezpieczne dla zwierząt jest transport samochodowy, szczególnie że istnieją odpowiednie firmy, które się w takim transporcie specjalizują. Posiadają odpowiednie samochody, klatki, pasy, transportery, a zarazem wysokie doświadczenie. Dokładnie wiedzą, jakie są wymagane dokumenty, paszporty, chipy i wiele innych, by transport zwierzęcia mógł się odbyć(w Polsce czy Anglii, Niemczech, Holandii, Szkocji czy w całej Europie).

Podczas transportu zwierzęcia samochodem gwarantuje się mu:

  • wentylowane auto z dostępem do picia i jedzenia
  • możliwość transportu poprzez zapięcie pasów bezpieczeństwa na kanapie obok kierowcy czy w innych miejscach, w transporterze, klatce itp.

Kosz transportu zwierząt jest uzależniony od wielu czynników. Ale nie martw się. Wystarczy, że wypełnisz formularz zamówienia na naszej stronie, a szybko przedstawimy Ci atrakcyjną cenę transportu każdego zwierzęcia domowego – psa, kota, gryzoni, ptaków itp.

Would you like to read it in English? Click the button at the top right of „Polish” and change the language to English.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *