Prowadzimy firmę transportową, która specjalizuje się w transporcie zwierząt domowych. Zwierzęta przewozimy do Anglii, Szkocji. Zapewniamy ich transport w Polsce oraz w innych krajach w Europie. Na przestrzeni lat zyskaliśmy ogromne doświadczenie w transporcie międzynarodowym.

Dokładnie wiemy, jak zadbać o komfortowy i bezpieczny transport wszystkich zwierząt domowych. Przewozimy również dodatkokwe paczki, gdyby klient chciał skkorzystać z takiej usługi transportu. Nasza firma transportowa nosi nazwę „Transport zwierząt DMC – Dawid Czarnecki”. Uwielbiamy zwierzęta i to sprawiło, że staramy się wysilać w tym kierunku jeszcze lepiej. 

Co wyróżnia nasz transport zwierząt?

 • Bezpieczny środek transportu czyli samochód przystosowany do transportu zwierząt domowych.
 • Doświadczony kierowca, który kocha zwierzęta i ma do nich odpowiednie podejście. Będzie także dbał o ich komfortowy transport, karmienie i spacery.
 • Transportujemy przeróżne zwierzęta domowe – koty i psy wszelkich ras, także ptaki, gryzonie i inne.
 • Usługę transportu zwierząt realizujemy od drzwi do drzwi czyli odbierzemy i dostarczymy dane zwierzę na wskazany przez klienta adres.

Szukasz więc firmy, która zadba o bezpieczny i profesjonalny transport ukochanego zwierzaka z punktu A do punktu B? Skokntaktuj się z nami, a chętnie Ci w tym pomożemy.

Przed transportem psa / kota / innego zwierzęcia należy wypełnić poniższy „Formularz zlecenia transportu” i „Wniosek o wystawienie świadectwa zdrowia”. Chętnie pomożemy!

Na naszym Fanpage najbliższe terminy transportu zwierząt. Zajrzyj i zaplanuj!

Bądźmy w kontakcie

Masz pytania? Napisz!

  adres

  Transport Zwierząt DMC – Dawid Czarnecki

  Przybranowo 67,

  87-720 Aleksandrów Kujawski(blisko Toruń)